"Укрзалізниця" припиняє міжнародні пасажирські перевезення

"Укрзалізниця" припиняє міжнародні пасажирські перевезення
Читать на русском

Внутрішнє залізничне сполучення здійснюється у штатному режимі.

Публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" припиняє міжнародні пасажирські залізничні перевезення з 17 березня (у ніч з 16 на 17) до завершення періоду карантину, спричиненого спалахом коронавірусу, або до ухвалення відповідних постанов уряду. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій у Facebook.

"Укрзалізниця постійно вживає заходи з протидії занесенню і поширенню в Україні нового коронавірусу. Зокрема, здійснюється регулярне вологе прибирання та дезінфекція вокзальних приміщень, пасажирських вагонів на шляху прямування та в пунктах обороту", - зазначив Криклій.

За його словами, щогодини проводиться додаткова дезінфекція у місцях найбільшої концентрації пасажирів.Також забезпечено виділення, обладнання і належний стан санітарних тупиків для проведення карантинних заходів на випадок епідемічних ускладнень у поїздах; на вокзалах облаштовуються приміщення для тимчасової ізоляції хворих з ознаками інфекції.

"Міжнародні залізничні вантажні перевезення, згідно рішення уряду, продовжуються," - наголосив Криклій.

Як повідомляв APnews раніше, Кабмін на позачерговому засіданні 14 березня ухвалив розпорядження про тимчасове обмеження перетину державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України коронавірусу.

Новини партнерів

Ємець вважає, що закриття закладів громадського харчування допоможе боротись з коронавірусом
На Буковині коронавірус підозрюють у двох дорослих та дитини