Укрзалізниця долучилася до боротьби з коронавірусом Сovid-19

Укрзалізниця
Читать на русском

АТ "Укрзалізниця" розробила оперативний план профілактики зараження китайським коронавірусом.

АТ "Укрзалізниця" підготувала план заходів з метою профілактики завезення та поширення коронавірусу Сovid-19. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Зазначається, що компанія закупила медичні товари та облаштувала медичні пункти на вокзалах.

"Укрзалізниця розробила оперативний план заходів з метою профілактики завезення та поширення захворюваності населення на COVID-19. Зокрема, проведені інструктажі персоналу, підготовлені засоби індивідуального захисту та спеціальні приміщення на вокзалах у разі виявлення хворих із симптомами респіраторних захворювань з метою перевірки підозри на коронавірус", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Наразі АТ "Укрзалізниця" закупила 10 тисяч респіраторів, 25 тисяч оглядових рукавичок та понад одну тисячу захисних окулярів. Також компанія планує закупити антисептик для рук, дезінфекційні засоби та захисні халати.

Повідомляється, що на 19 вокзалах вже облаштовані медичні пункти, обладнані необхідним устаткуванням та протиепідемічним майном для тимчасової ізоляції інфікованих, а саме станціях Київ-Пасажирський, Чоп, Хмельницький, Івано-Франківськ, Коломия, Суми, Херсон, Ужгород, Львів, Полтава-Південна, Вінниця, Жмеринка, Козятин, Миколаїв, Чернівці, Харків, Одеса, Дніпро, ім. Т. Шевченка.
Ще на п’яти вокзалах організовані приміщення для тимчасової ізоляції осіб із симптомами респіраторних захворювань - станція Запоріжжя-1, Рівне, Тернопіль, Фастів та Біла Церква.

Наразі, щоб запобігати розповсюдженню китайського коронавірусу, на шляху слідування поїздів пасажирам вимірюють температуру тіла.

Як повідомляв APNews, всі регіони України готові до прийому хворих на коронавірус.

Новини партнерів

На лайнері Diamond Princess смертельним вірусом з Китаю заразилися вже чотири українця
Колишній нардеп козак Гаврилюк влаштувався на роботу таксистом