"Укрпошта" випустить марки та конверти "з оголеними жінками"

"Укрпошта" випустить марки та конверти "з оголеними жінками"
Читать на русском

Директор "Укрпошти" поцікавився, чи варто "для рівності прав" випускати марки із зображенням чоловіків у стилі "ню".

“Укрпошта” до 8 березня випустить марки та конверти “з оголеними жінками”. Про це APnews пише з посиланням на заяву генерального директора компанії Ігоря Смілянського у Facebook.

На марках у стилі “ню” будуть зображені репродукції відомих картин із оголеними жінками.

“Укрпошта в серії марок «Її величність – жінка» випускає не просто марку до 8 Березня, а марку у жанрі «ню» або, як напишуть недосвідчені митці та поштовики, «марки з оголеними жінками”, — написав він.

Відомо, що на марках з’являться дві картини українських митців, звеличують жіночу силу та красу, дух та свободу, - Тараса Шевченка та сучасного художника Андрія Чебикіна.

"Ми настільки прозора для всіх компанія, що вирішили, що настав час відкрити для Вас не лише нашу звітність та душу, а й тіло, та випустити першу марку в цьому жанрі", - додав Смілянський.

Крім того, директор “Укрпошти” поцікавився, чи варто випускати марки із зображенням чоловіків у стилі “ню” задля рівності прав”

У прес-службі компанії уточнили, що першу з марок до 8 березня прикрашає картина Шевченка “Одаліска”, 1840 року, а другу - робота “Енергія II”, написана 1991 року Чебикіним.

Крім того, “Укрпошта” випустила конверти “Перший день” з картиною Шевченка “Вірсавія”, 1860 року, та з ілюстрацією до збірника “Опале листя” Івана Франка, автором якої став Чебикін.

Як повідомляв APnews раніше, "Укрпошта" назвала кращу марку року.

Новини партнерів

Вчителям не потрібно записуватися на вакцинацію через портал "Дія", - Ляшко
ВРП звільнила суддю Ємельянова через погрози і шантаж інших суддів