Укравтодор отримає 19,3 мільярда гривень під держгарантії незважаючи на карантин

Укравтодор отримає 19,3 мільярда гривень під держгарантії незважаючи на карантин
Читать на русском

Дане рішення забезпечить продовження "Великого будівництва"

Кабінет міністрів прийняв постанову, яка визначає умови надання кредитів у розмірі 19,3 мільярда гривень для Укравтодору. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем'єр-міністра Денис Шмигаль під час вступного слова на позачерговому засіданні уряду в середу, 1 квітня.

Відзначається, що дане рішення забезпечить продовження "Великого будівництва", яке ініціював президент Володимир Зеленський.

"Ми продовжуємо програму "Велике будівництво". Ремонт доріг не можна припиняти - це локомотив для нашої економіки, який повинен рухати нас вперед попри обставини, це запорука економічного розвитку. Це консолідована позиція уряду, президента України та депутатів. сьогоднішнім рішенням ми пропонуємо поліпшити умови залучення інвестицій в розвиток дорожнього господарства. Для Держагентства автодоріг створюються додаткові умови для залучення понад 19 мільярдів гривень під державні гарантії", - відмітив Шмигаль.

При цьому він вказав, що це дасть можливість відремонтувати та побудувати понад 100 доріг державного і місцевого значень.

Як раніше повідомляв APnews, компанія "Укравтодор" запустила інтерактивну карту доріг, яка показує ділянки, що ремонтуються в Україні

Новини партнерів

Як виглядає "карантинний" Київ. Такою спустошеною столицю ви ще не бачили - фоторепортаж
У Києві не будуть відкривати ринки, незважаючи на рішення Кабміну - Кличко