Українців закликали не відвідувати 11 країн через коронавірус: список

Українців закликали не відвідувати 11 країн через коронавірус: список
Читать на русском

Українців закликали утриматись від подорожей до країн, де зафіксовано спалахи коронавірусу

Міністерство закордонних справ України закликало українців утриматись від подорожей до країн, де зафіксовано спалахи коронавірусу. Про це заявив голова МЗС Дмитро Кулеба під час брифінгу в Києві у четвер, 12 березня.

"У мене є зараз заклик до всіх громадян України, які все ще планують або вже запланували, але ще не поїхали в туристичну подорож. Міністерство закордонних справ закликає вас утриматися від туристичних подорожей до країн, уражених коронавірусом. Особливо це стосується найбільш популярних напрямків серед наших громадян - це Єгипет, Таїланд та інші", - зазначив він.

Кулеба закликав українців максимально обережно ставитися до поїздок в Японію, Південну Корею, Китай, Іспанію, Італію, Єгипет, Туреччину, Таїланд, Об’єднані Арабські Емірати, Францію та Грецію.

"Шановні українці, ми зробимо все для того, щоб захистити вас і допомогти вам, але, будь ласка, утримайтеся від рішень, які вас самих ставлять під загрозу", - підкреслив голова Міністерства закордонних справ України.

Як раніше повідомляв APnews, міністр інфраструктури Владислав Криклій під час брифінгу заявив, що в Бердянському порту терміново ізолювали судно, яке прибуло в Україну з Коморських островів.

Новини партнерів

Київрада розірвала договір оренди з посольством РФ
Під Бердянському ізолювали корабель з Коморських островів, пасажирів перевіряють на коронавірус