Українців в листопаді чекає сильна магнітна буря: дата та як захиститися

Українців в листопаді чекає сильна магнітна буря: дата та як захиститися
Читать на русском

Магнітні бурі можуть значно похитнути як фізичне, так і психічне здоров'я

Іноді навіть абсолютно здорові люди раптово можуть відчути нездужання, головний біль, занепад сил, страждати від безсоння. Як правило, це відбувається в період магнітних бур. Якщо магнітні збурення так діють на фізично здорових людей, то що вже говорити про тих, хто має хронічні захворювання, або просто метеозалежних людей. Для того, щоб підготуватися до неприємного впливу Сонця, необхідно знати дати активності небесного тіла.

Коли українцям варто чекати магнітних бур в листопаді 2020 та як скоротити їх вплив на організм - дізнавалася редакція APnews.

Що таке магнітна буря

Магнітними бурями називають роздратування магнітного поля Землі, викликане так званими сплесками на Сонці. Тривалість магнітних збурень може бути різною - від декількох годин до декількох днів.

Коли будуть магнітні бурі в листопаді 2020

Згідно з прогнозом вчених, в листопаді буде кілька днів незначних магнітних коливань - 7, 17, 18, 24, 25 і 28 листопада. В цей період вплив хвилювань буде не дуже сильним, але українці відчують невеликий дискомфорт, у деяких може бути підвищена емоційність та проблеми зі сном.

Сильні магнітні бурі очікуються з 19 по 23 листопада. У цей період вплив Сонця відчують всі. Можуть спостерігатися різке погіршення як фізичного, так й психічного здоров'я, що проявляється нудотою, головним болем, запамороченням, болем в серці, зайвою емоційністю, депресією, апатією, безсонням.

Українців в листопаді чекає сильна магнітна буря: дата та як захиститися

Як захиститися від впливу магнітних бурь

За словами фахівців, в ці дні необхідно уникати будь-яких стресів, тому що вони можуть погіршити стан. При цьому не варто старатися з фізичними навантаженнями, необхідно відпочивати та добре висипатися.

Також в цей період бажано відмовитися від алкоголю і споживання кави. Поліпшити стан допоможе здорове харчування і дотримання питного режиму.

В Україні до кінця року може бути до 20000 пацієнтів з COVID-19 в день - Шмигаль
Померла дружина легендарного тренера "Динамо" Валерія Лобановського

Новини партнерів