Українців перестали впускати до Росії: ФСБ назвала причину

Українців перестали впускати до Росії: ФСБ назвала причину
Читать на русском

Дії прикордонників продиктовані указом президента РФ №74.

Федеральна служба безпеки РФ пояснила, чому деяких українців перестали впускати до Росії. Про це повідомляє APnews з посиланням на "Страну".

За словами прес-служби ФСБ, дії прикордонників обумовлені указом президента РФ №74.

"У документах записано, з якими документами громадяни України можуть в'їжджати до Росії. Але люди рідко таке читають. Тому і продовжували їздити з цієї ID-картою і "Витягом", якого немає у переліку документів для в'їзду. Ми робили поблажку - пропускали. Зараз ви бачите яка ситуація. Тому ми прибрали поблажку і повернулися до законних підстав", - заявили у ФСБ.

Що говориться в указі Путіна?

В указі № 74 сказано, що "тимчасово, на період до політичного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей України ... б) громадяни України та особи без громадянства, які постійно проживають на окремих територіях Донецької та Луганської областей, можуть здійснювати в'їзд і виїзд з РФ без оформлення віз на підставі документів, що засвідчують особу (неповнолітні діти у віці до 16 років - на підставі свідоцтва про народження), виданих відповідними органами, фактично діючими на територіях зазначених районів.

Українців перестали впускати до Росії: ФСБ назвала причину

Раніше APnews повідомляв, у Зеленського назвали умови перетину адмінкордону з Кримом.

Новини партнерів

"Слуга народу" засекретила місце дводенної поїздки нардепів на Донбас
В ОП придумали, де розмістити додаткові ліжка для пацієнтів з COVID-19