Українці вже сьогодні масово вакцинуються російськими вакцинами, - Тодуров

Українці вже сьогодні масово вакцинуються російськими вакцинами, - Тодуров
Читать на русском

Він наголосив, що російські вірусологи і бактеріологи - одні з найпотужніших в світі, тому вірить, що їх вакцина буде дієвою.

Лікар-кардіолог і директор інституту серця Борис Тодуров розповів, що на сьогоднішній день українці масово завозять і самі вакцинуються російською вакциною. Він сказав, що якщо російська вакцина покаже свою дієвість, Україні варто її купити і використовувати.

Про це лікар заявив в інтерв'ю Наталії Влащенко в ефірі "Україна 24".

"Українських вакцин немає. Всі вакцини сьогодні привозять з-за кордону, яким чином і наскільки вони сертифіковані легально - не знаю. Російські вакцини сьогодні масово завозять в Україну, і цілі родини вакцинуються цими російськими вакцинами", - сказав Тодуров.

Наталія Влащенко запитала, як він оцінює дієвість цієї вакцини і чи вважає, що Україні потрібно нею користуватися. На що Тодуров відповів, що російські вірусологи і бактеріологи - одні з найпотужніших в світі, тому вірить, що їх вакцина буде дієвою.

"Ми читаємо відгуки про вакцину в інтернеті від наших колег - інфекціоністів з Росії. Відгуки, в цілому, дуже хороші. Незважаючи на те, що вакцина не пройшла ще 3 і 4 етапи, в Росії вже почали її використовувати. Є надія, що вона пройде всі етапи дослідження. Все ж таки, російські вірусологи і бактеріологи - одна з найпотужніших шкіл в світі. Вони перемогли вірус Ебола, одними з перших створили вакцину від нього... Я не сумніваюся, що вони створять дуже хорошу вакцину", - зазначив лікар.

За його словами, якщо дієвість цієї вакцини буде доведена, Україні слід закупити у Росії вакцину.

"Що стосується цього псевдопатріотизму... Вимикайте світло у себе вдома (бо 80% вашої електроенергії - російські ТВЕЛИ, які сьогодні стоять на наших атомних станціях), закривайте газ, припиніть купувати все російське. Патріотизм полягає не в ненависті до іншої країни, а в любові до себе і до своїх людей. Виходячи з цієї любові до людей, я вважаю, ми повинні використовувати все, щоб врятувати їх життя, і російські вакцини в тому числі, якщо вони дієві", - сказав Тодуров.

APnews також писав, що за словами Тодурова, лікарні Києва заповнені на 120%, не приймають навіть важкохворих.

Читайте також:

Новини партнерів

Пальчевський: У керівництва нашої країни є сексуальна фантазія - стати членом НАТО
У Зеленського переплутали прапори Польщі та Індонезії: фото курйозу