Українці в паніці масово здають тести на коронавірус

Українці в паніці масово здають тести на коронавірус
Читать на русском

Лікар-інфекціоніст закликає не піддавати себе небезпеці відвідуючи інфекційні лікарні просто для здачі тесту.

Українці масово приходять до лікарень, щоб здати тест на коронавірус, повідомила лікар-інфекціоніст, завкафедрою інфекційних хвороб Національного медуніверситету імені Богомольця Ольга Голубовська у Facebook.

"Люди пруть натовпами в інфекційні стаціонари "протестуватися на коронавірус", - сказано в повідомленні.

За словами Голубовської, амбулаторні консультації у стаціонарах - це грубе порушення санітарно-епідеміологічного режиму. Тим, що люди приходять перевірятися на наявність коронавірусу в режимні віділення, вони наражають себе на ще більшу небезпеку.

"Те, що це режимне відділення, де знаходиться маса хворих з підозрою на COVID19, всякі там грипи і менінгококовий інфекції ніяк НЕ лякає наших громадян. Зате наших громадян сильно налякали здорові співвітчизники з Китаю," - сказала Голубовська.

При цьому лікар зазначила, що "людей зрозуміти можна, вони бояться" і закликала громадян "припинити це паломництво і не наражати себе на небезпеку".

Як повідомляв APnews раніше, прем'єр-мінстр Денис Шмигаль заявив, що Україна залишається країною, в якій ситуація з коронавірусом розвивається за помірним сценарієм.

Новини партнерів

Закордонні дипустанови України тиждень працюватимуть дистанційно
В Україні вже готові 12 тисяч місць в інфекційних стаціонарах для хворих коронавірусом, - Шмигаль