Українці отримають платжіки за жовтень без урахування субсидії, - мінсоцполітики

Українці отримають платжіки за жовтень без урахування субсидії, - мінсоцполітики
Читать на русском

Ці зміни пов'язані з початком другого етапу монетизації субсидій

Українці в листопаді отримають квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу без урахування пільг і субсидій, заявив заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко в ході брифінгу в міністерстві, передає УНІАН.

«Починаючи з платіжок за жовтень всі пільговики і субсідіанти отримуватимуть повний розмір платіжки без урахування пільг», - сказав чиновник. Він пояснив, що це пов'язано з початком другого етапу монетизації субсидій, і якщо раніше перерахунок проводився на рівні підприємства комунальної сфери, то тепер ці розрахунки проводитимуть органи соціального захисту населення.

Після розрахунку органи соцзахисту самостійно перераховуватимуть кошти субсидій або в державний «Ощадбанк», щоб він сплатив комунальні послуги відповідного пільговика, або за бажанням пільговика на зазначені ним реквізити, щоб отримати кошти і сплатити комунальні послуги самостійно. При цьому Музиченко повідомив, що на даний час більш як 95% пільговиків отримують субсидії в безготівковій грошовій формі - через «Ощадбанк».

Новини партнерів

Зеленський звільнив керівника головного слідчого управління СБУ
"Укроборонпром" пропонує скликати РНБО щодо стану оборонного-промислового комплексу