Українці можуть втратити право на планову госпіталізацію

Українці можуть втратити право на планову госпіталізацію
Читать на русском

Глава МОЗ розповів, що вплине на таке рішення міністерства.

В Україні можуть знову скасувати планову госпіталізацію у медзакладах у разі, якщо збільшуватиметься кількість інфікованих коронавірусною інфекцією.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка. За його словами, міністерство змушене буде піти на такий захід, якщо ситуація з COVID-19 погіршиться.

Він зазначив, що планових госпіталізацій не буде у тих областях, де діятиме "червона" зона карантину. На цей момент особливе занепокоєння викликає Івано-Франківська область - її показники наблизилися до запровадження "червоного" рівня епіднебезпеки, у помаранчевій зоні вже знаходяться Львівська, Рівненська, Чернівецька та Сумська області.

"Після запровадження червоного рівня епідемічної небезпеки у державних та комунальних закладах охорони здоров'я буде призупинено планові госпіталізації для переорієнтації звільнених ліжок на прийом хворих з коронавірусною хворобою", - заявив Ляшко.

Глава МОЗ додав, що наразі у лікарнях по країні виділено понад 64 тисячі ліжок для госпіталізації хворих на коронавірус, з них понад 96,7% забезпечені киснем.

Раніше APnews повідомляв, Кабінет Міністрів встановив термін дії міжнародного та внутрішнього COVID-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію, на рівні 270 днів.

Новини партнерів

В Україні запровадили держрегулювання цін на пшеничний хліб
Порошенко заспівав Гімн України в залі суду (Відео)