Українську легкоатлетку Прищепу відсторонили від змагань через допінг

Наталія Прищепа
Читать на русском

У крові Наталії Прищепи виявили заборонений сечогінний препарат гідрохлортіазид.

Дворазову чемпіонку Європи з бігу на дистанції 800 м Наталію Прищепу тимчасово відсторонили від участі в будь-яких змаганнях та заходах з легкої атлетики через допінг. Про це йдеться у повідомленні незалежної організації по боротьбі з допінгом в легкій атлетиці Athletics Integrity Unit. Офіційне сповіщення про дискваліфікацію датується 23 лютого.

У крові українки виявили заборонений сечогінний препарат гідрохлортіазид. Остаточне рішення щодо дискваліфікації ухвалять на майбутніх слуханнях.

Повідомляється, що покарання через гідрохлортіазид у спортсменів сягають терміну до шести місяців, проте бувають і винятки.

Відомо, що українка - дворазова чемпіонка Європи з бігу на 800 метрів (Амстердам-2016 і Берлін-2018), золотий призер Європейських ігор в командних змаганнях (Мінськ-2019). На Олімпійських іграх в 2016 році Прищепа зайняла 14-е місце в бігу на 800 метрів.

Також зазначається, що нещодавно через виявлений гідрохлортіазид відсторонили на 19 місяців одну з найсильніших українських стрибунок у висоту Катерина Табашник.