Українських військових із «Азовсталі» планують врятувати за допомогою процедури «екстракшн» (вивезення до третьої країни)

Українських військових із «Азовсталі» планують врятувати за допомогою процедури «екстракшн» (вивезення до третьої країни)
Читать на русском

Військовослужбовці продовжують виконувати поставлені завдання з оборони міста та стратегічного обʼєкта

Президент України особисто, все керівництво держави докладають зусиль для пошуку можливостей для евакуації цивільних з “Азовсталі” і продовжують працювати над застосуванням процедури "екстракшн" щодо поранених бійців, медиків та військових, у тому числі із залученням допомоги світової спільноти. Про це повідомили в Командуванні Національної гвардії України.

«За понад два місяці повномасштабного вторгнення РФ в Україну Маріуполь став символом нескореності, мужності те героїзму. Це також місце вічної ганьби росії, яка намагається стерти Маріуполь з лиця землі, нехтуючи всіма правилами ведення війни та нормами міжнародного гуманітарного права», - зазначили в Нацгвардії.

Також зазначається, що весь цей час військовослужбовці продовжують виконувати поставлені завдання з оборони міста та стратегічного обʼєкта. ОЗСП "Азов", 12-та бригада Національної гвардії України, 36-та окрема бригада морської піхоти, прикордонники, поліцейські, добровольці, Тероборона Маріуполя – увесь військовий гарнізон оборонців.

«Усі вони герої. Усі вони мають бути врятовані – і це одне із головних завдань, яке має бути вирішене, і не лише на полі бою, а й на міжнародному рівні!
Ми повідомляємо про ті кроки, коли вдалося вивести хоча б частину людей та евакуювати їх до інших міст. Сама евакуація – це вкрай складний процес, починаючи від встановлення режиму тиші і до необхідності розбирати завали», - додали в Нацгвардії.

Новини партнерів

Українські військові знайшли на вогневій позиції росіян пральну машинку
Україна змінює цілі у війні: Кулеба заявив про звільнення всіх територій