Український плавець Романчук вийшов у фінал Олімпійських ігор в Токіо

Декількома днями раніше Михайло Романчук уже приніс Україні першу за 17 років медаль в плаванні.

Український пловець Михайло Романчук виграв попередній заплив на 1 500 м вільним стилем на Олімпійських іграх 2020 на Токіо. Таким чином, він потрапив у фінал турніру із найкращим результатом (14:45.99).

Про це повідомляє APnews з посиланням на трансляцію Олімпіади.

Українцю вдалося випередити своїх головних суперників у запливі - американця Роберта Фінка (14: 47.20), німця Флоріана Велльброка (14: 48.53) та італійця Грегоріо Пальтріньері (14: 49.17).

Зазначимо, що разом із Романчуком у фінал вийшов ще один українець - Сергій Фролов, який посів третє місце.

Фінальний заплив на 1 500 метрів на Олімпіаді в Токіо відбудеться о 04:44 за київським часом, 1 серпня.

Нагадаємо, 28 липня Михайло Романчук виграв четверту медаль для збірної України на Олімпійських Іграх в Токіо. Український плавець переміг в категорії на дистанції 800 метрів вільним стилем.

До цього перемоги для України у цьому виді спорту на ОІ були в активі легендарної Яни Клочкової та Андрія Сердінова.

Апеляційний суд залишив підозрюваного у держзраді Медведчука під домашнім арештом