Український плавець Кріпак виграв "золото" Паралімпіади і встановив світовий рекорд

На цьому турнірі спортсмен виграв вже чотири медалі.

Український спортсмен Максим Кріпак виграв 14-е "золото" України на Паралімпіаді в Токіо. Про це повідомляє APnews.

Плавець виграв заплив на дистанції 100 метрів батерфляєм, при цьому встановивши світовий рекорд - 54,15 секунди. У фіналі змагань Кріпак обійшов італійця Стефано Раймондо з результатом 55,04 секунд і представника Австралії Кола Пірса (57,66 секунд).

Відзначимо, що для плавця ця нагорода стала вже четвертою на Паралімпійських іграх в Токіо. Раніше він вже вигравав заплив на 100 метрів вільним стилем, а також фінішував другим на дистанції в 50 метрів вільним стилем і вигравав "бронзу" за естафету 4х100.

Раніше APnews повідомляв, що український плавець Андрій Трусов став дворазовим чемпіоном на Паралімпіаді в Токіо. У цьому ж запливі ще один український спортсмен виграв "бронзу".