Український метальник молота залишився без медалей, але оновив відразу три олімпійські рекорди

До попадання на п'єдестал українцеві не вистачило трохи більше метра.

Михайло Кохан оновив відразу три олімпійські рекорди, але не зміг потрапити на п'єдестал. 20-річний спортсмен посів четверте місце на змаганнях з метання молота.

Про це повідомляє APnews.

Так, 20-річний українець став наймолодшим спортсменом, якому вдалося пробитися у фінал Олімпіади з метання молота. У цьому фіналі Кохан показав результат в 80,39 метрів - завдяки цьому він став наймолодшим атлетом, який метнув молот на 80 метрів.

Також він став наймолодшим метальником молота, який зайняв четверте місце на Олімпійських Іграх. У фіналі його обійшли поляк Войцех Новіцкі (виграв "золото"), новережец Ейвінд Генріксен ("срібло") і ще один поляк Павел Файдек ("бронза").

Раніше APnews повідомляв, що українських синхроністок з казусом нагородили "бронзою" Олімпіади, назвавши представниками РФ. Правда, кінець кінцем диктор все ж виправився і назвав правильну країну - Україну.