Український юніор Олексій Середа виграв чемпіонат світу зі стрибків у воду, у фіналі обійшовши росіянина

У фіналі наш юніор майже на 60 балів випередив срібного призера.

Український спортсмен Олексій Середа посів перше місце зі стрибків у воду із 10-метрової вежі на юніорському чемпіонаті світу. У фіналі наш спортсмен виявився на голову сильнішим за росіянина Максима Гулідова, який фінішував другим.

Про це повідомляє APnews.

Наш спортсмен, який був наймолодшим представником України на нещодавній Олімпіаді, ще у кваліфікації показав чудовий результат, підходячи до фіналу з 15-ти бальним відривом від другого місця. У фіналі Середа майже на 60 балів випередив росіянина Максима Гулідова.

Так, Олексій Середа набрав 484,6 балів, а Максим Гулідов фінішував з результатом 427,55 балів. Зазначимо, що ще один український стрибун Даниїл Аванесов фінішував четвертим із результатом 402,85.

Раніше APnews повідомляв, що Олексій Середа разом із Ксенією Байло виграв дорослий чемпіонат Європи з синхронних стрибків у воду.

У Запоріжжі поліція відкрила дві справи на неповнолітніх, які жорстоко побили трьох школярок
Мер Полтави потрапив на сайт "Миротворець" за заяву про те, що на сході України "йде братовбивча війна"