Український депутат обійняв почесну посаду в ПАРЄ

Олександр Мережко
Читать на русском

Олександр Мережко обійняв пост віце-президента Парламентської асамблеї Ради Європи

Голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Олександра Мережка обійняв посаду віце-президента Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це повідомила заступник глави парламентської фракції "Слуга народу", заступник члена постійної делегації в ПАРЄ Євгенія Кравчук в Facebook.

"Член української делегації, представник" Слуги народу "Олександр Мережко обраний віце-президентом Парламентської асамблеї Ради Європи", - йдеться в повідомленні.
При цьому вона зазначила, що Мережко буде займати свій пост до наступної сесії ПАРЄ.

"Посада віце-президента надзвичайно відповідальна, адже він при необхідності може підмінити президента і головувати на засіданні Асамблеї або на дебатах (якщо не приймає в них участі в якості доповідача). Також віце-президент автоматично входить до складу Бюро, яке веде засідання шляхом підготовки порядку денного сесій та визначення питань, які заслуговують бути висвітлені в доповідях ", - підкреслила Кравчук.

Варто зазначити, що Олександр Мережко є доктором юридичних наук, фахівцем в галузі міжнародного права. Він очолює Комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва. Також Мережко має досвід викладання в США, Польщі, Індії, Азербайджані та Вірменії.

Український депутат обійняв почесну посаду в ПАРЄ

Коментарі

Новим президентом ПАРЄ став бельгійський сенатор
В Україні встановлять приблизно 250 камер на дорогах державного значення

Новини партнерів