Український борщ потрапив у рейтинг найсмачніших супів за версією CNN

Український борщ потрапив у рейтинг найсмачніших супів за версією CNN
Читать на русском

Автори рейтингу розмістили українську страву на 3 місці з 20.

Національна страва України - борщ - потрапила у світовий рейтинг найсмачніших супів за версією американскього видання CNN. Про це APnews пише з посиланням на відповідний матеріал.

CNN описало борщ як страву, у якій "шматочки ніжного буряка плавають у блискучому червоному бульйоні для супу, котрий люблять в Україні та по всій Східній Європі. Борщ, який часто приправлений рясною порцією сметани, є чим завгодно, але не простим буряковим супом».

Також у виданні зазначили, що борщ інколи відносять до російської кухні, але це твердження викликає "гарячі суперечки". Крім того, редактори CNN відзначили, що українські кухарі ведуть кампанію за включення українського борщу до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У цьому рейтингу також були представлені ще 19 супів з різних куточків світу. Зокрема, іспанський гаспачо, грузинський харчо, суп гамбо з Америки та інші.

Як повідомляв APnews раніше, інспектори легендарної компанії Michelin виправили свій реліз, у якому український борщ було названо "частиною російської кухні".

Читайте також:

Новини партнерів

У Сумах дві неповнолітні дівчинки наковталися пігулок і самі зателефонували в швидку
Мер Чернівців спростував версію про вибух кисневого балону у лікарні