Українські зірки закликали батьків стати прикладом для дітей під час карантину

Українські зірки закликали батьків стати прикладом для дітей під час карантину
Читать на русском

Євген Кошовий, Юрій Горбунов, Олексій Потапенко, MONATIK, Олег Скрипка та Анатолій Анатоліч підтримали Міністерство охорони здоров’я в інформаційній кампанії проти поширення коронавірусної інфекції.

Українські зірки закликали українців проводити більше часу з родиною, слідкувати за тим, щоб діти не торкались чужих речей на дворі та тримали дистанцію під час карантину. Відповідне відео оприлюднило МОЗ на своєму Telegram-каналі.

“Українські зіркові татусі Євген Кошовий, Юрій Горбунов, Олексій Потапенко, MONATIK, Олег Скрипка та Анатолій Анатоліч підтримали Міністерство охорони здоров’я в інформаційній кампанії проти поширення коронавірусної інфекції”, — йдеться у повідомленні.

Так, зірки порадили під час перебування на дворі тримати безпечну дистанцію від інших, слідкувати за тим, щоб діти не чіпали чужі іграшки, кнопки ліфтів та ручки дверей, а батьки — дезінфікували пульти, ключі та мобільні телефони.

“Заспокой дружину, замов продукти, сплати комуналку онлайн, допоможи старшим з інтернетом, щоб вони не стояли в черзі”, — порадив український репер Потап.

Зірки також радять навчити дітей “вітатись без рук та тусуватись онлайн”.

Новини партнерів

Аваков пояснив, що допоможе Україні зупинити епідемію коронавірусу
В Україні зафіксували сотий випадок зараження коронавірусом