Українські військові взяли участь у військових навчаннях НАТО в Німеччині

Українські військові взяли участь у військових навчаннях НАТО в Німеччині
Читать на русском

Триватиме "Комбайнд Резолв XIII" впродовж двох тижнів.

Офіцери ЗС України беруть участь у багатонаціональних навчання Combined Resolve XIII, які проходить у Німеччині. Про це повідомляє АрміяInform.

"20 січня, на базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (Joint Multinational Readiness Center — JMRC), що у німецькому Хохенфельсі, розпочалось багатонаціональне навчання "Комбайнд Резолв XIII". Участь у заході беруть понад 5 тисяч військовослужбовців із 17 країн світу, зокрема з Албанії, Великої Британії, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Грузії, Греції, Італії, Латвії, Литви, Польщі, Північної Македонії, Нідерландів, Румунії, Словенії, США, Угорщини та України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, Україну представляє група офіцерів Збройних Сил України в складі підрозділу інформаційно-психологічних операцій.

"Головною метою навчання є практичне тренування у виконанні завдань в багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності підрозділів збройних сил країн-учасниць", - написали у пресслужбі.

Українські АЕС наростили добову генерацію електроенергії
В ВООЗ через вірус з Китаю закликали вжити протиепідемічних заходів

Новини партнерів