Українські військові візьмуть участь в найбільших навчаннях США в Європі

Українські військові візьмуть участь в найбільших навчаннях США в Європі
Читать на русском

Участь в цих маневрах візьмуть 1 800 солдатів з 16 країн НАТО.

Представники ЗСУ візьмуть участь у великих військових навчаннях Defender Europe-2021 Європі. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Генерального штабу ЗСУ.

У маневрах під назвою Dynamic Front крім України візьмуть участь військовослужбовці з 16 країн НАТО. Наші солдати будуть працювати над "здатністю працювати як єдина бойова артилерійська сила" на полігоні Графенвер в Німеччині.

В рамках Dynamic Front участь в операції "Fires Shock" візьмуть участь 1 800 солдатів, а всього ж в цих навчаннях візьмуть участь 30 тисяч військовослужбовців з 25 країн. Головною метою таких навчань вже не перший рік є підвищення бойової злагодженості між військами США і їх союзниками по НАТО, а також їх країнами-партнерами.

"Цього літа велика частина навчань Defender буде зосереджена навколо Чорного моря і регіону Балкан... Той факт, що ми будемо проводити ці навчання в регіоні від Естонії і до Марокко протягом декількох наступних місяців, повинен дати уявлення про масштаб цих навчань", - заявив керівник сьомого тренувального командування сухопутних військ США бригадний генерал Крістофер Норрі.

Раніше APnews повідомляв, що Франція попросила Україну направити свої війська в Африку. Вперше Париж звернувся до Києва з цим проханням ще в 2020 році. Відтоді це питання постійно присутнє в українсько-французькій повістці.

Новини партнерів

Губрієнко: У восьмій серії "Паломниці" Оксана Марченко розкрила всю важливість віри в бога
На Київщині водій зніс поліцейського та влаштував три ДТП: йому загрожує 15 років