Українські військові "самі попросили" росіян окупувати Крим - Лукашенко

Українські військові "самі попросили" росіян окупувати Крим - Лукашенко
Читать на русском

Інакше півострів став би "НАТО-вським", заявив Лукашенко.

Українські військові "вийшли на своїх колег у Росії", щоб урятувати Крим від вторгнення НАТО. Про це APnews повідомляє із посиланням на заяву Олександра Лукашенка в інтерв'ю "РІА-Новини".

За словами президента Білорусі, українські військові заявили своїм російським колегам, що Крим буде не російським і не українським – а "НАТО-вським". Єдиним способом уникнути цього були "певні дії" російського керівництва.

"Це було не на найвищому рівні. Військові вийшли на військових. Випили по чарці і зав'язалася розмова. І молодці, звичайно, українці. Після чергової зустрічі з росіянами - вони були в тісному контакті, вони запропонували їм: "Ви там своєму президентові скажіть, що питання Криму треба вирішувати". За моїми даними, президенту Росії було доповідано", - заявив Лукашенко.

Раніше APnews наводив слова Лукашенка, що у "можливому" конфлікті Росії та України Білорусь "осторонь не залишиться". Президент Білорусі готовий підтримати Росію у разі повномасштабної війни між РФ та Україною. Також він визнав Крим російським і зібрався відвідати його разом із Путіним.

Новини партнерів

Життя у столиці подорожчало - Київ піднявся у рейтингу найдорожчих міст світу
На українських гірськолижних курортах туристів зобов'язали пред'являти COVID-документи