Українські спортсмени виграли вже 21 медаль, в тому числі 3 "золота" на Паралімпіаді в Токіо

За кількістю медалей українці входять в ТОП-4 збірних турніру.

В рамках третього дня на Паралімпійських іграх в Токіо збірна України виграла 12 медалей. Крім нових п'єдесталів у фехтуванні і плаванні українці виграли перші медалі в легкій атлетиці, велоспорті і дзюдо.

Про це повідомляє APnews.

Після восьми медалей в перший день і всього одного "срібла" в другий, в п'ятницю українські паралімпійці виграли відразу два "золота", шість срібних і чотири бронзові медалі. Чемпіонами Паралімпійських ігор в Токіо стали паверліфтерка Мар'яна Шевчук і плавчиня Анна Стеценко.

За підсумками третього дня змагань збірна України зберегла за собою дев'ятий рядок у медальному заліку. За загальним же кількості медалей вище за Україну зараз знаходяться тільки збірні Китаю, Великобританії та ОКР.

Раніше APnews повідомляв, що на Олімпійських іграх в Токіо збірна України виграла 19 медалей. У підсумковому медальному заліку наша країна зайняла 44-е місце.

"Україна - житниця СРСР, а українці - наші люди": Лукашенко заявив, що не хоче розривати відносини країн