
За словами міністра охорони здоров'я, епідемічна ситуація в цьому році, не відрізняється від минулого року.
Епідемічна ситуація в Україні дозволяє учням повернутися до шкільного процесу 1 вересня.
Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я України Віктора Ляшка, яку він зробив під час брифінгу.
За його словами, динаміка зростання захворюваності в поточному році не відрізняється від попереднього року. Цей навчальний рік для українських школярів, за словами міністра, почнеться в середу, 1 вересня.
"Діти за парти повернуться 1 вересня. За ростом захворюваності ми вже кілька разів прогнозували різні сценарії. Якщо подивитися, як росте захворюваність сьогодні, то ми бачимо, що динаміка один в один як і минулого року літніх місяців", - заявив Віктор Ляшко.
Відзначимо, як раніше заявив голова Комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький, в Україні повний курс щеплення пройшли більше 300 тисяч працівників сфери освіти.
Раніше APnews повідомляв, Шкарлет розповів, чи повернуться школи до дистанційки цієї осені.