Українські ФОПи зможуть сплатити податки та подати декларацію в "Дії", - Федоров

Українські ФОПи зможуть сплатити податки та подати декларацію в "Дії", - Федоров
Читать на русском

Михайло Федоров зазначив, що нові послуги стануть доступні завдяки цифрового підпису.

Нові послуги для українських ФОПів з'являться на порталі та в додатку "Дія". Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

За його словами, нові послуги стануть доступні завдяки запуску цифрового підпису.

"У нас є надійний партнер Податкова служба і ми робимо наступний проект - сплата податків для ФОПів на спрощеній системі та подача декларації в додатку й на порталі", - зазначив міністр.

При цьому він вказав, що в "Дії" можна буде подати декларацію в кілька кліків, а не довго заповнювати інформацію, яка вже є в реєстрах.

"Коли настане період сплати податків, ФОП буде отримувати сповіщення. І можна буде подати через "Дію" декларацію в кілька кліків. Не потрібно буде заповнювати ту інформацію, яка і так є в реєстрах. І можна буде підписати електронним підписом. Ми вже тестуємо цю послугу, вона займає кілька хвилин", - підсумував Федоров.

Як раніше повідомляв APnews, Верховна Рада підтримала за основу та в цілому законопроект №4355, який передбачає узаконення цифрових паспортів. Таким чином Україна стала першою в світі країною, яка прирівняла електронні паспорти до паперових.

Новини партнерів

"Червоний" період на Донбасі триватиме до вересня, особливо небезпечні "символічні дати" - Арестович
Може трапитись в будь-яку хвилину. Зеленський заявив про готовність України до вторгнення Росії