Українські ФОПи отримають від держави по 2000 гривень на дітей

Українські ФОПи отримають від держави по 2000 гривень на дітей
Читать на русском

Марина Лазебна зазначила, що минулого разу допомогу отримали 87 тисяч підприємців

Українським фізособам-підприємцям, які через карантин обмежили свою роботу, знову будуть виплачувати кошти на дітей. Про це повідомляє APnews з посиланням на рішення Кабінету міністрів.

Так, виплати отримають перша і друга групи платників єдиного податку в листопаді-грудні.

"Відновити на період з 1 листопада до 31 грудня 2020 року дію пунктів 1 і 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р № 329" Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми", - відзначили в уряді.

При цьому зазначено, що ті, хто отримував допомогу в травні - серпні, будуть знову його отримувати в грудні за листопад - грудень 2020 роки без подачі нового пакета документів. Сума допомоги становитиме 2000 гривень на дитину до 10 років. Тим, хто не отримував ці виплати, але має право на них, необхідно до 15 грудня написати заяву.

За словами міністра соціальної політики Марини Лазебної, за травень-серпень за цією програмою отримали допомогу 87 тисяч підприємців для понад 115 тисяч дітей. При цьому вона вказала, що загальне фінансування за цією програмою до кінця року складе близько 1 мільярда гривень.

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський заявив, що до Верховної Ради найближчим часом представлять законопроекти, що передбачають економічну підтримку громадян і бізнесу, які постраждали у зв'язку з карантинними обмеженнями.

Новини партнерів

Тільки 22 родини медиків, що померли від коронавірусу, отримали компенсації - Мінсоцполітики
УЄФА присудив збірній Вірменії дві технічні поразки через COVID-19