Українська спортсменка втратила медаль Олімпійських ігор через допінг

Українська спортсменка втратила медаль Олімпійських ігор через допінг
Читать на русском

Віта Семеренко повернулася на третє місце після виправдання російської спортсменки.

Спортивний арбітражний суд виніс рішення у справі російських біатлоністок Ольги Вілухіної, Яни Романової та Ольги Зайцевої, яких звинувачували у використанні допінгу. І якщо у випадку з Зайцевої вердикт залишився незмінним, то Вілухіну і Романову суд виправдав. Про це APnews повідомляє з посиланням на рішення CAS.

Пізніше на це рішення відреагував і Міжнародний олімпійський комітет. "МОК бере до відома рішення CAS, яке ми повинні поважати", - йдеться в заяві, і це стало поганою новиною для української біатлоністки Віти Семеренко.

Річ у тім, що за підсумками жіночого спринту на Олімпіаді-2014 в Сочі Семеренко посіла третє місце, поступившись Вілухіній 1,8 секунди. І якщо після дискваліфікації росіянки Віта автоматично отримала "срібло", то тепер все повернулося до початкового розподілу медалей і Семеренко знову задовольняється "бронзою".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що міністр спорту Вадим Гутцайт озвучив дуже дивний план боротьби з допінгом. Головна частина плану - "розмовляти з тренерами, федераціями та спортсменами".

Новини партнерів

У Німеччині від Covid-19 після пологів померла дружина українського чиновника
В РНБО заявили, що українських користувачів "ВКонтакте" будуть ставити на облік в поліції