Українська марка з гуцулом визнана однією з найкращих в Європі, - фото

Українська марка з гуцулом визнана однією з найкращих в Європі, - фото
Читать на русском

Почесне друге місце Українська поштова марка розділила ще з двома учасниками - марками Фарерських островів і Швейцарії, що стало безпрецедентним випадком за всю історію проведення конкурсу.

Поштова марка-легенда «Листоноша Федір Фекета» виграла срібло в конкурсі PostEurop на кращу марку Європи 2020 року. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Укрпошти.

Почесне друге місце українська марка розділила ще з двома учасниками - марками Фарерських островів та Швейцарії, що стало безпрецедентним випадком за всю історію проведення конкурсу.

«До цікавою і непростою темою "Давні поштові маршрути" ідеально підійшов український випуск, присвячений Федіру Фекеті - закарпатському листоноші, який щодня долав десятки кілометрів, щоб доставити пошту. Федір Фекета (1789 – 1838) працював листоношею та щодня протягом 30 років пішки доставляв кореспонденцію у будь-яку пору року за будь-якої погоди. Його шлях пролягав гірськими стежками, де доводилося перебиратися через гірські річки», - йдеться у повідомленні.

Раніше APnews повідомляв, «Укрпошта» назвала найкращу марку року, - фото.

Новини партнерів

Верховна Рада піде на карантин на три тижні
Кличко пояснив, як київські школярі вчитимуться після канікул