Українська лижниця фінішувала із закривавленим обличчям на Олімпіаді 2022

Вона прийшла 60-ою

На Олімпіаді 2022 у Пекіні українська лижниця Вікторія Олех фінішувала із закривавленим обличчям. Вона прийшла 60-ою, і під час гонки сильно травмувалася.

Про це APnews пише із посиланням на трансляцію змагань.

Поки точно не зрозуміло, як саме Олех дістала травму, але на фініші все обличчя у неї було в крові.

Все сталося на змаганнях зі скіатлону – це лижна гонка з елементами переслідування.

"Золото" у цьому змаганні здобула норвезька спортсменка Тереза ​​Йохауг, на другому місці лижниця з РФ Наталія Непряєва, на третьому - представниця Австрії Тереза ​​Штадлобер.

Україну у скіатлоні представляли чотири спортсменки – Марина Анцибор, Юлія Кроль, Вікторія Олех та Дар'я Рубльова. Найкращий результат показала Марина Анцибор, посівши 56 місце.

Раніше APnews писав, як грандіозно відкривали зимову Олімпіаду-2022.

В Україні накрили мережу шахрайських сall-центрів: обманом виманювали дані карт
З технікою та снайперами: у Прип'яті вперше пройшли масштабні навчання МВС. Фото