Українська делегація в ОБСЄ поінформувала про російські протипіхотні міни на Донбасі

Українська делегація в ОБСЄ поінформувала про російські протипіхотні міни на Донбасі
Читать на русском

СММ ОБСЄ лише упродовж січня 2020 року вже тричі повідомляла про виявлення протипіхотних мін

В Організації з безпеки і співробітництва в Європі українська делегація поінформувала місії країн-учасниць про використання російськими збройними формуваннями на Донбасі заборонених міжнародними конвенціями протипіхотних мін, передає Укрінформ.

Заступник постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Лоссовський, показав іноземним делегаціям презентацію, в якій представлені докази використання бойовиками на Донбасі протипіхотних мін російського виробництва - МОН-50, "ПМН-2" та "ПОМ-2". Дипломат поінформував делегації країн ОБСЄ про конкретні заводи на території РФ, які займаються виготовлення протипіхотних мін.

"Ці міни знаходяться на озброєнні російських збройних сил. При цьому, їх використання заборонено відповідно до Оттавської конвенції або Конвенції про заборону застосування, накопичення запасів, виробництво і передачу протипіхотних мін та про їх знищення від 3 грудня 1997 року", - заявив Лоссовський.

Лоссовський додав, що СММ ОБСЄ лише упродовж січня 2020 року вже тричі повідомляла про виявлення заборонених міжнародними конвенціями протипіхотних мін на тимчасово окупованій території Сходу України.

Коментарі

Держдеп озвучив причину візиту Помпео в Україну
Канада прийняла рішення про розширення санкцій проти РФ через Крим

Новини партнерів