Українська біатлоністка Джима виграла срібну медаль на Кубку світу

Це перша медаль для наших біатлоністів на цьому Кубку світу.

В італійському Антхольці відбулася жіноча індивідуальна гонка в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону. Україна на ній повинні були представляти п'ять спортсменок, і одна з них, Юлія Джима, фінішувала другою. Про це повідомляє APnews.

В результаті стартували чотири спортсменки - Дар'я Блашко (№4), Юлія Джима (№33), Олена Підгрушна (№49) і Валентина Семеренко (№52). Віта Семеренко в гонці не стартував. Перемогу в гонці здобула австрійська біатлоністка Ліза Тереза ​​Хаузер.

А ось друге місце за підсумками гонки вдалося зайняти українці Юлії Джимі. Вона відстала від Хаузер на 43,7 секунди, але стала єдиною спортсменкою, яка відстрілялася без промахів. Третє місце за підсумками гонки стала француженка Анаіс Шевальє-Буше.

Причому якщо Ліза Тереза ​​вперше в кар'єрі виграла гонку, то Юлія принесла Україні першу медаль в поточному сезоні. Також варто відзначити потрапляння Олени Підгрушної в ТОП-15 (14-е місце). Це дозволяє двом українкам кваліфікуватися для мас-старту. Валентина Семеренко, незважаючи боротьбу за ТОП-15, фінішувала 21-й.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що влада Японії готові приймати спортсменів для участі в Олімпійських іграх, навіть при відсутності вакцинації. Уряд упевнений, що зможе забезпечити безпеку спортсменів і членів збірних.