Українка з лайнера Diamond Princess вилікувалася від смертельного китайського коронавірусу

Українка з лайнера Diamond Princess вилікувалася від смертельного китайського коронавірусу
Читать на русском

Дівчину з лікарні доставили в готель

Японські медики виписали з лікарні громадянку України з круїзного лайнера Diamond Princess, у якої раніше діагностували коронавірус covid-19. Про це розповіла речниця МЗС України Катерина Зеленко в коментарі Українській правді.

"Українка була 27 числа виписана з лікарні і перевезена в готель. Зараз посольство України в Японії надає нашій співвітчизниці необхідне сприяння. Ще троє наших громадян продовжують перебувати в медичних установах. Поки дата їх виписки невідома", - йдеться в повідомленні.

При цьому Зеленко зазначила, що стан ще трьох українців, які перебувають в лікарні з таким же діагнозом, поліпшується.

Всього на борту круїзного лайнера 24 громадянина України. Від евакуації вони відмовилися і вирішили, що після карантину залишаться на Diamond Princess.

Також речниця МЗС зазначила, що місцеві медики провели необхідні тести, результати яких поки обробляються, і ті українці, у яких будуть позитивні результати, госпіталізують в медустанови, а ті, у яких негативні - залишаться на карантині.

Як раніше повідомляв APnews, на круїзному лайнері Diamond Princess китайський коронавірус виявили вже у чотирьох громадян України

Новини партнерів

Українську легкоатлетку Прищепу відсторонили від змагань через допінг
Країни Шенгенської зони відмовились контролювати кордони через коронавірус