Українка Терлюга четвертий рік поспіль стала найкращою каратисткою світу

При цьому наша спортсменка програла на двох головних турнірах року – чемпіонаті світу та Олімпіаді.

Українська каратистка Анжеліка Терлюга вкотре очолила світовий рейтинг Всесвітньої федерації карате у ваговій категорії до 55 кілограмів. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт WKF.

В оновленому рейтингу спортсменів українка зберегла за собою перший рядок, попри те, що цього року не перемогла ні на Олімпійських іграх, ні на світовій першості. Обидва рази переможницею з бою виходила Івет Горанова з Болгарії.

При цьому Горанова у рейтингу посідає десяте місце. У трійці ж лідерів, крім Терлюги, також Валерія Кумідзакі з Бразилії та росіянка Ганна Чернишева. Таким чином Анжеліка продовжує займати перший рядок, на який вперше потрапила ще 2018 року.

В інших рейтингах знайшлося ще місце для п'яти українців. Так, Станіслав Горуна посів третє місце у вазі до 75 кілограмів, Різван Талібов виявився шостим у ваговій категорії від 84 кілограмів, а Аніта Серегіна – у категорії до 61 кілограма.

Галина Мельник посіла сьоме місце у ваговій категорії до 68 кілограмів, а Катерина Крива стала дев'ятою у вазі до 50 кілограмів.

Раніше APnews повідомляв, що з Олімпіади виключили вид спорту, в якому українці були медалістами - крім "срібла" Анжеліки Терлюги у нашій скарбничці виявилася "бронза" каратиста Станіслава Горуни.

Україна слідом за ЄС може робити бустерні щеплення через 9 місяців після другої дози – МОЗ
На Кіпрі затримали іноземця з ножем, який намагався пройти на месу Папи Римського