Українка Меркушина виграла "срібло" на чемпіонаті Європи з біатлону

Українка Меркушина виграла "срібло" на чемпіонаті Європи з біатлону
Читать на русском

Анастасія відстрілялася без промахів на всіх рубежах.

У польському місті Душники-Здруй, де проходить чемпіонат Європи з біатлону, завершилася індивідуальна гонка серед жінок. Перемогу в заїзді здобула полячка Моніка Гойніш-Старега. Про це повідомляє APnews.

А ось другий фінішну лінію перетнула українка Анастасія Меркушина. Срібну медаль Анастасії забезпечила і безпомилкова стрілянина - вона жодного разу не промахнулася на жодному з чотирьох вогневих рубежів. Третє місце за підсумками гонки посіла росіянка Лариса Кукліна.

Крім Меркушиної на старт гонки вийшли ще п'ять українок. Причому Ірина Петренко (в дівоцтві - Варвинець) змогла фінішувати п'ятою в першій же гонці після повернення з декрету. Також досить високо в гонці фінішували Катерина Бех (9-е місце) і Віта Семеренко (11-е місце). Нарешті, Надія Бєлкіна змогла фінішувати 23-ю, а Анна Кривонос - 45-ю.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на сьомому етапі Кубка світу срібну медаль змогла завоювати ще одна українка. Причому Юлія Джима, як і Меркушина, пройшла всю гонку без єдиного промаху.

Новини партнерів

Пентагон офіційно дозволив фарбувати нігті та робити зачіски жінкам-військовим
Колючий дріт і пінопласт замість ліжка: як на Донбасі утримують українських в'язнів - фото