Україні загрожує дефолт без міжнародної допомоги, - Зеленський

Україні загрожує дефолт без міжнародної допомоги, - Зеленський
Читать на русском

Зеленський нагадав, що у понеділок, 30 березня, має відбутися позачергове засідання Верховної ради

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україні загрожує падіння економіки та дефолт без отримання допомоги від міжнародних партнерів. Про це повідомляє APNews з посиланням на відеозвернення президента у Facebook.

Зеленський нагадав, що у понеділок, 30 березня, має відбутися позачергове засідання Верховної ради.

"Через коронавірус Україна фактично опинилася на роздоріжжі і має два шляхи. Перший - ухвалення двох життєво важливих законів. Після чого ми отримаємо підтримку від наших міжнародних фінансових партнерів в розмірі не менше 10 мільярдів доларів. Другий шлях - провал цих законів. Після - занепад економіки і навіть загроза дефолту", - підкреслив президент.

Зеленський додав, що про фінансову допомогу для України вже домовились.

"Останні тижні Офіс Президента і Кабмін робили все, що від нас залежало. Ми домовилися про фінансову підтримку для України. Ми з урядом свій шлях обрали. Тепер - черга за народними депутатами.Вся відповідальність лягає на ваші плечі. Завтра народ України чітко побачить чи готові ви захищати його інтереси. І хоча завтра ви будете у масках люди зрозуміють хто ви. Оберіть завтра правильний шлях", - сказав президент України.

Як повідомляв APnews раніше, в Черкаській області було прийнято рішення про обмеження в'їзду і виїзду з міста Кам'янка, в якому зафіксували спалах коронавірусу COVID-19.

Новини партнерів

Глава МОЗ Ємець і глава Мінфіну Уманський подали у відставку, - Геращенко
Тищенко накричав на Куницького на засіданні "Слуги народу" через канал в Telegram