Україні потрібен локдаун, а не підвищення цін на комуналку - директор лікарні

Україні потрібен локдаун, а не підвищення цін на комуналку - директор лікарні
Читать на русском

Інеса Шевченко зазначила, що людям доводиться в першу чергу думати про те, як нагодувати сім'ю

В Україні необхідно ввести локдаун, щоб запобігти подальшому поширенню коронавірусу, але це неможливо, в той час, як підвищують платежі за комунальні послуги. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву генерального директора Дніпропетровської обласної реабілітаційної лікарні Інеси Шевченко в ефірі телеканалу ZIK.

"Карантин вихідного дня - це хоч щось, що намагається зробити Міністерство охорони здоров'я, але що робити підприємцям. Моя особиста думка дуже просте, але воно не підходить для України. Я б з огляду на ситуацію в країні, ввела локдаун, як це зробив Австрія, але Австрія багата країна, яка може підтримати своїх громадян. Про який локдаун ми можемо говорити, якщо у нас в такий страшний час підвищуються тарифи на газ та електроенергію?", - зазначила Шевченко.

При цьому вона вказала, що підприємцям все одно на те, що задихаються лікарі, медсестри та не вистачає рук, тому що вони думають, як завтра нагодувати сім'ю та заплатити за комуналку.

Як раніше повідомляв APnews, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що рішення про введення повного локдауну в Україні можуть прийняти, якщо карантин "вихідного дня" не спрацює.

Ціни на пальне злетять, коли пандемія COVID-19 піде на спад: експерт назвав причину
Через COVID-19 помер відомий режисер Роман Віктюк

Новини партнерів