Україні буде складно зберігати вакцину від COVID-19, - ЦГЗ

Україні буде складно зберігати вакцину від COVID-19, - ЦГЗ
Читать на русском

Деякі види вакцин від COVID-19 Україна зможе зберігати лише на національному рівні, вважають у ЦГЗ.

У України можуть виникнути проблеми при зберіганні вакцини від COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю в.о. глави ЦГЗ Ігоря Кузіна Liga. Life.

За словами чиновника, в МОЗ врахували всі ризики зберігання морозолюбивих вакцин і вже провели аудит відповідного обладнання.

«Зараз виробники вакцин працюють на трьох холодових режимах: -60-80 градусів, -20 -40 і + 2 - + 8. Ми провели аудит устаткування для перевезення кожного холодового режиму. Такі дані у нас є на рівні району», - заявив Ігор Кузин.

Як уточнив в.о. глави Ігор Кузін, в разі закупівель морозолюбивих вакцин, Україна зможе зберігати їх лише на національному рівні.

«Її можна зберігати тільки на національному рівні, де є обладнання, і потім маленькими партіями доставляти у регіони та одразу повертатися за іншими. Наприклад, одного разу там людей вакцинують, і на наступний туди виїжджає наступна партія», - додав чиновник.

Нагадаємо, що раніше глава МОЗ України Максим Степанов підписав технічні документи на отримання Україною 8 мільйонів доз вакцини від коронавірусу. У першу чергу ліки проти COVID-19 отримають медики та члени їх сімей.

Раніше APnews повідомляв, Україна не залишиться у кінці черги на вакцину, - Кулеба.

Новини партнерів

Вчителі в Україні заробляють на рівні прибиральників – екс-глава МОН
Зарплата в 100000 грн без результатів. У 2020 році виплати співробітникам ДБР підвищили у 3-5 разів