Українець Максим Кріпак виграв шосту медаль на Паралімпіаді в Токіо і встановив світовий рекорд

Для України це "золото" стало 20-м для нашої збірної.

Український плавець Максим Кріпак виграв вже четверту золоту медаль на Паралімпійських іграх в Токіо. Про це повідомляє APnews.

26-річний спортсмен з Харкова вшосте вийшов на старт в Токіо - і вшосте фінішував як мінімум в трійці. Цього разу на дистанції 100 метрів на спині в класі S10 Кріпак не тільки виграв "золото", а й встановив світовий рекорд.

Фінальний час запливу українця - 59,19 секунд. Завдяки такому результату Максим поліпшив світовий рекорд, який сам же і встановив в кваліфікаційному запливі, на 0,05 секунди.

Крім Максима в фінал пробився ще один український спортсмен - Станіслав Попов. Він фінішував на сьомому місці. Для Кріпака перемога на цій дистанції стала вже четвертою на Паралімпіаді в Токіо. Крім цього він також вигравав одну срібну і одну бронзову нагороди.

Для України ж в цілому ця золота медаль стала 20-й. Раніше APnews повідомляв, що раніше цього ранку українські спортсмени виграли два "золота" з легкої атлетики на Паралімпіаді в Токіо.

В Ізраїлі дітей 6-12 років планують щеплювати від COVID-19 ближче до кінця осені