Ukraina.ru: Віктор Медведчук не допустить зовнішнього управління Україною

Ukraina.ru: Віктор Медведчук не допустить зовнішнього управління Україною
Читать на русском

Політолог Ростислав Іщенко зазначив, що сутичка Зеленського з Конституційним судом справедливо розглядається українськими виборцями як його особиста справа.

Скандал навколо Конституційного Суду призвів до того, що Зеленський розтратив останній кредит довіри своїх виборців. І при цьому опозиція отримала можливість продемонструвати виборцю свої сильні сторони. Зокрема, голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук, показав, що не допустить в Україні зовнішнього управління.

Про це йдеться в статті експерта з питань українсько-російських відносин Ростислава Іщенко на сайті "Україна.ру".

Політолог зазначив, що останнім часом Зеленський активно займається вирішенням своїх проблем, наплювавши на інтереси виборців, принаймні, в такому світлі ситуацію бачить електорат.

"Проблема Зеленського в тому, що його сутичка з Конституційним судом справедливо розглядається українськими виборцями як його особиста справа, далека від їх (виборців) інтересів. Він просто розтратив кредит довіри і повернути його вже не в змозі", - пише "Україна.ру".

На думку Іщенка, невиграшна позиція Зеленського в конституційному скандалі ще більше підкреслила безпорадність Президента на тлі лідерів опозиції.

"Коломойський показав американцям, що може на Україні ламати будь-які їхні плани. Медведчук показав українському електорату, що може ефективно боротися з елементами системи зовнішнього управління", - цитує видання політолога.

Як повідомляв APnews, канал Віктора Медведчука названий найпопулярнішим за кількістю переглядів серед політиків на YouTube.

В Україні за добу зафіксували понад 12000 хворих COVID-19: Київ у лідерах
У запорізькому дитсадку дітей змушують носити "антиковідні амулети" з часником

Новини партнерів