Українці зможуть самостійно купити вакцину від COVID-19, - Шмигаль

Українці зможуть самостійно купити вакцину від COVID-19, - Шмигаль
Читать на русском

На жаль вакцин на всіх не вистачить, свідчать дані Кабміну.

У 2021 році українці зможуть придбати вакцину від COVID-19 на комерційній основі. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю прем'єр-міністра Дениса Шмигаль "Українській правді".

За словами політика, в Україні незабаром буде встановлено і затверджено порядок вакцинації від коронавірусу. Однак ін'єкцій ліків на всіх не вистачить.

«Вакцинація вимагатиме двох ін'єкцій. Тобто 8000000 це для 4 мільйонів осіб. 10% населення країни можна вакцинувати», - заявив Денис Шмигаль.

Разом з тим, - зазначив глава Кабміну, - українці зможуть самостійно купити собі вакцину від COVID-19.

«Над організацією процесу вакцинації зараз працює МОЗ, оскільки є специфічна логістика перевезення і використання тих вакцин, які сьогодні є. Вони потребують або зберігання при глибокому заморожуванні до -70, або іншої специфічної логістики. Оскільки вакцинації є добровільними, а не обов'язковими в Україні, то кожен зможе такі речі собі забезпечити на комерційній основі. Крім тих, які будуть отримувати від держави - це в обов'язковому порядку», - зазначив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що за даними МОЗ, Україна буде отримувати вакцину від COVID-19 декількома траншами. Перший складе близько 1 млн 200 тис. доз. У пріоритеті першого етапу щеплення - працівники сфери охорони здоров'я.

5 грудня Глобальний альянс з вакцин та імунізації отримав від України першу частину заявки до світової ініціативи COVAX, наступну частину заявки наша країна відправить 14 грудня.

Раніше APnews повідомляв, Шмигаль розповів, коли розвалиться українська система охорони здоров'я.

Новини партнерів

В Україні з 1 січня школярів переведуть на здорове харчування без чіпсів та сосисок в їдальнях
В Італії помер легендарний італійський нападаючий і володар "Золотого м'яча"