Україна зіграла внічию з Росією в першому матчі кваліфікації Євро

Поєдинок між збірними проходив на нейтральному полі.

Збірна України розпочала кваліфікацію на гандбольний чемпіонат Європи-2022 з нічиєї. Синьо-жовті в напруженому матчі в Мінську змогли відігратися проти Росії. Про це повідомляє APnews.

Відразу варто відзначити - для України це прекрасний результат, з огляду на проблеми команди Миколи Степанця зі складом через коронавірус і серію травм. Власне, багато в чому тому перший тайм синьо-жовті програли з рахунком 13:16.

На щастя, у другому таймі українці змогли швидко відігратися. А вже після цього почалися "гойдалки", які закінчилися нічиєю 27:27. Причому вирішальний кидок Артем Козакевич закинув менш ніж за дві хвилини до кінця матчу. Наступна зустріч цих команд відбудеться вже 7 листопада - все в тому ж Мінську.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що матчі збірних України та Росії пройде на нейтральному полі. Також ми повідомляли, які ще команди потрапили в одну відбіркову групу до України.

"Возз'єднання України з Росією": Кіркоров показав фото спекотної зустрічі з Поляковою
Аваков орендував літак для нацгвардійця Марківа за 800000 гривень через COVID-19