Україна завоювала бронзу в жіночій естафеті на ЧС-2020 з біатлону

Жіноча збірна України з біатлону

Другий рік поспіль українки стають бронзовими призерками чемпіонату світу.

В італійському Антхольці в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулася жіноча естафета, в якій збірна України завоювала бронзову медаль.

Національну команду представляли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Віта Семеренко та Олена Підгрушна.

Меркушина завершила свій етап на сьомому місці, Джима стала шостою, а Семеренко передала естафету восьмою. Однак Підгрушна змогла здійснила подвиг і вивела Україну в трійку призерів., не поступившись чеській біатлоністці.

Після заключної стрільби Підгрушна, яка використала один додатковий патрон, пішла на дистанцію другою, але програла німкені Деніз Херманн у боротьбі за срібло.

Варто зазначити, що ця медаль стала першою для збірної України на чемпіонаті світу з біатлону-2020. Змагання виграла збірна Норвегії, випередивши на 10,7 секунди команду Німеччини.

Як повідомляв APnews раніше, українські спортсмени зайняли третє місце в одиночній змішаній естафеті на Кубку IBU.