Україна запропонує Ілону Маску попрацювати над спільними космічними проектами

Україна запропонує Ілону Маску попрацювати над спільними космічними проектами
Читать на русском

Які саме це будуть за проекти, у Космічному агентстві України не уточнили.

Державне космічне агентство України запропонує американському мільярдерові Ілону Маску попрацювати над спільними проектами. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю глави установи Володимира Тафтая виданню "Укрінформ".

Відповідаючи на запитання про своє ставлення до ідеї Ілона Маска колонізувати Марс, чиновник заявив наступне:

«Я переконаний, що скоро ми почуємо імена українських космічних героїв. Вони вже є. Наприклад, Максима Полякова сміливо можна назвати українським Маском. Про співпрацю з Маском, можу сказати, що так - ми плануємо запропонувати йому працювати над розробкою спільних проектів».

Що саме це будуть за проекти, Володимир Тафтай не уточнив. Не виключено, що мова йде про марсіанський проект, який Україна не проти розробляти і з НАСА.

«Україна має великий потенціал. У нас є провідні фахівці, технології, налагоджена система космічного освіти уряду, профільного міністерства ... В найближчому майбутньому Україна візьме участь в програмі НАСА по освоєнню Місяця - "Артеміда". Ми недавно підписали меморандум про співпрацю. Крім цього, плануємо брати участь в програмах, які передбачають дослідження Марса», - додав чиновник.

Раніше APnews повідомляв, Зеленський запросив Ілона Маска до житомирського музею Корольова.

Новини партнерів

Принцу Філіпу влаштують екологічні похорони з вовняною труною та електричним катафалком
Із затримкою в місяць: набір першокласників до шкіл Києва відновлять у травні