Україна закупить китайську вакцину від коронавіруса на 32 млн доларів

Україна закупить китайську вакцину від коронавіруса на 32 млн доларів
Читать на русском

Всього за контрактом в Україну поставлять 1,8 мільйона доз вакцин.

Міністерство охорони здоров'я України уклало договір на поставку майже два мільйони доз вакцини від коронавірусу з Китаєм. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу відомства.

Йдеться про виробництво вакцини виробництва Sinovac Biotech. Загальний обсяг поставок складе 1,8 мільйона доз, а в першій партії України отримає 700 тисяч доз. Згідно з угодою, ці ліки надійдуть в нашу країну протягом 30 днів з моменту реєстрації вакцини.

Відзначається, що переговори з китайською компанією дочірнє підприємство МОЗ "Медичні закупівлі України" вело з вересня 2020 го року. При цьому договір в результаті був укладений з компанією "Лекхім", яке є єдиним офіційним представником виробника вакцини на території України.

Наразі вакцина "Сіновак" проходить третю стадію випробувань, а зареєструвати її повинні протягом січня 2021-го року. Вартість однієї дози вакцини становить 504 гривні за дозу, таким чином загальна вартість партій вакцини становить трохи більше ніж 32 мільйонів доларів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в МОЗ заявили про готовність України до вакцинації. Причому міністр МОЗ Максим Степанов запевнив, що наша країна готова до масової вакцинації незалежно від виду вакцини, яку отримають українці.

Новини партнерів

У Львові священник переписав церкву на доньку та нікого не впускає молитися
У Києві потяг зійшов з рейок, УЗ шукає винних: фото