Україна закликає світ не визнавати "місцеві вибори" в Криму

Україна закликає світ не визнавати "місцеві вибори" в Криму
Читать на русском

В МЗС попередили про притягнення до відповідальності усіх причетних до організації виборів в Криму.

Україна засудила організацію та проведення так званих "місцевих виборів" 13 вересня в анексованому Криму і закликала світ не визнавати їх. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Міністерства закордонних справ України.

У МЗС зазначили, що псевдовибори в окупованому Криму не будуть вважатися легітимними, а їх результати не будуть мати жодних юридичних наслідків.

"Вважаємо такі дії Кремля продовженням грубих порушень Російською Федерацією державного суверенітету і територіальної цілісності України", - наголосили в МЗС.

Разом з тим, Україна звертається до світової спільноти і закликає засудити незаконні дії Росії та заявити про невизнання результатів "виборів" в окупованому Криму. МЗС просить посилити тиск на РФ, у тому числі шляхом розширення санкцій.

"Усі причетні до підготовки та проведення незаконного "голосування" в тимчасово окупованому Криму нестимуть відповідальність згідно із законодавством України," - підкреслили в МЗС.

Варто зазначити, що сьогодні в Росії проходить єдиний день голосування на виборах різних рівнів. "Вибори" відбуваються також на окупованих територіях Криму та Севастополя.

Як повідомляв APnews раніше, в ООН поклали відповідальність за водопостачання Криму на Росію.

У Дніпрі таксист на повороті врізався в маршрутку, є постраждалі
"Повітряний контрабандист": на Черкащині вилучили літак та затримали пілота, який переправляв через кордон тютюн

Новини партнерів