Україна введе санкції проти Лукашенка: названа умова

Україна введе санкції проти Лукашенка: названа умова
Читать на русском

Україна приєднається до санкцій проти Олександра Лукашенка, але за однієї умови.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба не виключає введення санкцій проти політичної еліти Білорусі. Про це повідомляє APnews з посиланням на Європейську правду.

Виступаючи на брифінгу 13 жовтня, міністр закордонних справ України підтвердив намір Києва приєднатися до санкцій проти білоруської влади.

"Що стосується санкцій, які вже введені, то ми приєднаємося до них", - зазначив дипломат.

У той же час глава МЗС Дмитро Кулеба не виключає введення санкцій проти президента Білорусі Олександра Лукашенка.

"Що стосується будь-яких нових санкцій - то ми діємо за узгодженим алгоритмом, тобто спочатку Євросоюз приймає санкції, і далі будемо розглядати можливість приєднатися до них", - додав міністр.

Нагадаємо, 9 серпня у Білорусі відбулися чергові вибори президента. Після оголошення їх результатів тисячі противників чинного президента РБ вийшли на вулиці. Їх підтримав Євросоюз, який заявив про невизнання результатів виборчого процесу у Білорусі.

12 жовтня в ЗМІ з'явилася інформація про те, що очільники МЗС країн ЄС погодили введення санкцій проти президента Білорусі Олександра Лукашенка. Якщо це так, то цілком ймовірно, що Україна, яка слідує європейським вектором політики, підтримає своїх міжнародних партнерів у цьому питанні.

Раніше APnews повідомляв, Канада і Великобританія ввели санкції проти Лукашенка і його оточення.

Новини партнерів

В одеській школі до приїзду Зеленського встановили білий рояль
Тіхановська поставила Лукашенку ультиматум і дала "13 днів на виконання"