Україна вітає завтердження Бундестагом газової директиви ЄС, - Гончарук

Україна вітає завтердження Бундестагом газової директиви ЄС, - Гончарук
Читать на русском

Прем'єр-міністр висловив сподівання, що незалжений регулятор Німеччини діятиме відповдіно до Директиви ЄС

Уряд України вітає імплементацію бундестагом Німеччини газової директиви Європейського Союзу, заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук на своїй сторінці у Twitter, передає Інтерфакс.

"Уряд України вітає імплементацію бундестагом газової директиви Євросоюзу 1:1. Ми очікуємо, що незалежний енергетичний регулятор Німеччини також діятиме у строгій відповідності до Директиви. Цю позицію також підтримала Європейська Комісія", - наголосив він.

Як повідомлялося, 13 листопада бундестаг затвердив поправки до газової директиви Євросоюзу. Директива спрямована на регулювання діяльності газопроводів третіх країн на території ЄС - тепер газопроводи третіх країн мають відповідати вимогам, які застосовуються до внутрішніх газопроводів ЄС, - і стосується, отже, насамперед російського "Північного потоку-2".

Серед головних положень директиви - розділення компаній, що постачають газ, і компаній, які його транспортують. Це означає, що компанія-оператор "Північного потоку-2" має бути незалежною від "Газпрому", а 50% його пропускної потужності мають резервуватися для альтернативних постачальників. Винятки можливі, але тільки за схвалення Єврокомісії.

Читайте також:
Бундестаг розгляне поправки до газової директиви ЄС завтра

Новини партнерів

Суд арештував фігурантів справи про розкрадання VAB банку із правом застави
Половина українців підтримують введення касових апаратів для ФОПів, - опитування