Україна виграла 8 медалей в перший день Паралімпіади в Токіо

За кількістю завойованих медалей наша збірна потрапила в ТОП-3.

У Токіо стартував Паралімпійські ігри-2020. У перший змагальний день збірна України змогла заробити вісім медалей, серед них - і перше "золото". Про це повідомляє APnews.

25 серпня в Японії розіграли 24 комплекти медалей - у плаванні, фехтуванні та велоспорті. В результаті вісім разів на п'єдестал підіймалися українські спортсмени. В першу чергу варто відзначити плавчиню Єлизавету Мерешко, яка виграла золоту медаль. Таким чином українка стала вже п'ятикратною чемпіонкою Паралімпійських ігор.

Срібні медалі в скарбничку України поклали плавці Антон Коль, Максим Кріпак і Олексій Вірченко, а також фехтувальники Артем Манько та Олена Федота. Також в активі українських спортсменів дві "бронзи" - у фехтувальниці Євгенії Бреус (яка виграла першу медаль для України на цій Паралімпіаді) та плавчині Ганни Гонтар.

Таким чином Україна за підсумками першого змагального дня потрапила в ТОП-5 медального заліку. За кількістю ж медалей наша збірна поступається тільки Австралії і знаходиться на одному рівні з Китаєм.

Раніше APnews повідомляв, що на Олімпійських іграх в Токіо збірна України виграла 19 медалей. У підсумковому медальному заліку наша країна зайняла 44-е місце.