Україна відновить контроль над кордоном на Донбасі у повному обсязі, - Зеленський

Україна відновить контроль над кордоном на Донбасі у повному обсязі, - Зеленський
Читать на русском

Президент зазначив, що кордони України необхідно модернізувати та забезпечити всіма технічними та інформаційними інструментами.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна відновить контроль над ділянкою кордону в Донецькій і Луганській областях. Про це він сказав під час поїздки на Луганщину, передає прес-служба ОПУ.

Зеленський запевнив, що Україна поверне контроль над своїми кордонами та закликав Держприкордонслужбу "готуватися до цього дня".

"Це необхідна безпекова передумова для розгортання наступного позитивного політичного процесу в Донецьку та Луганську. Саме наші прикордонники будуть тими, хто засвідчить, що деокупація окремих районів Донецької та Луганської областей відбулася повністю", – підкреслив гарант.

Разом з тим президент зауважив, що кордон необхідно модернізувати, щоб були технічні та інформаційні інструменти для захисту від ворога.

"Жодного слабкого місця на кордоні не має бути. Для нас це не просто питання економіки та протидії контрабанді. Це стратегічне питання для національної безпеки України. Гібридне протистояння, яке продовжується, створює особливі загрози. І ми чи не єдині у Європі, хто справді вміє протидіяти таким загрозам. Ми вміємо бути сучасними, ми вміємо бути ефективними", – сказав Зеленський.

Як повідомляв APnews раніше, Зеленський розповів про просування мирного плану по Донбасу.

Байден перемагає на виборах в США, - ЗМІ
Протест медиків у Мінську: відомо майже про 40 затриманих

Новини партнерів